Parkiet taneczny PRESTIGO FAIR

Dodatkowe informacje

 • Materiał:

  podstawa ABS

 • Kolor:

  dąb francuski

 • Wymiary:

  płyty 0,9 x 0,9 m
  wysokość - 2,5 cm
  ciężar - 12 kg/m2 

 • Dostępność:

  303 m2

 • Cena wynajmu:

  25 zł/m2 3 dni (24-72h)
  netto

 • Główne cechy:

  idealna poślizgowość do tańca
  bez rozjeżdżania się płyt 
  błyskawiczny montaż/demontaż
  klasa trudnozapalności Bfl-s1
  idealny stan - zakup 2016

  obejrzyj film z prezentacją

 • Możliwe opcje:

  narożniki wewnętrzne
  (możliwe ułożenie w T lub C)

 • Inna nazwa:

  składana podłoga taneczna MACARENA - wynajem

 • Przeznaczenie:

  parkiet taneczny
  do wewnątrz
  na zewnątrz

Ilość:

PRESTIGO to elegancki parkiet taneczny z super wytrzymałą powierzchnią roboczą w kolorze dębu francuskiego. Konstrukcja nośna parkietu wykonana jest z tworzywa ABS o strukturze plastra miodu, co zapewnia maksymalną sztywność i wytrzymałość mechaniczną. Specjalny sposób łączenia gwarantuje to, że parkiet taneczny PRESTIGO nie rozjeżdża się i nie przesuwa podczas użytkowania, co jest często spotykaną przypadłością innych parkietów dostępnych  na rynku do wynajmu. Podłoga taneczna PRESTIGO jest szybka w montażu - doświadczona ekipa wykonuje montaż 100 m2 parkietu w niecałą godzinę.

Parkiet taneczny PRESTIGO wyposażony jest w elegancką obwiednię wykonaną z aluminium, która zapewnia łagodny spadek dla bezpiecznego użytkowania.  Obwiednia nie jest elementem konstrukcyjnym, więc może być stosowana na wybranych bokach (np. przy montażu pod sceną obwiednię można zamontować tylko na 3 bokach parkietu tanecznego, bez spadku od strony sceny). Bardzo mała wysokość parkietu wynosząca jedynie 25 mm gwarantuje wyjątkowy komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

Parkiet PRESTOGO wymaga równego podłoża do jego montażu i może być stosowany wewnątrz budynków (na podłożu takim jak: posadzka, podłoga drewniana, wykładzina). Podczas użytkowania w żaden sposób nie niszczy podłoża na jakim został ułożony, co ma szczególne znaczenie przy posadzkach i podłogach zabytkowych. 

UWAGA: parkiet taneczny PRESTIGO może byc stosowany wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem - jako podłoga do tańca. Stosowanie go w jakichkolwiek innych celach jest kategorycznie zabronione. 

 

Dla zapewnienia idealnego stanu technicznego i wizualnego wynajem parkietu tanecznego PRESTIGO prowadzimy wyłącznie z naszym transportem i montażem. 

Więcej w tej kategorii: Parkiet taneczny PRESTIGO DARK »
Czytany 4572 razy