wynajem-mebli-ekspozytor-black-1_826962463
Podświetlane kolumny CUBE 120 BLACK to idealne rozwiązanie dla efektownej ekspozycji produktów podczas eventów  promocyjnych takich jak targi, pokazy, konferencje i lounch events. Ekspozytory CUBE 120 BLACK wykonane są z czarnej plexi, dzięki czemu są wyjątkowo estetyczne i dlatego św ...Czytaj więcej

Kolumny CUBE 120 BLACK

110,00 zł netto 135,30 złbrutto
Okres wynajmu:

Główne cechy

Etykiety

Informacje dodatkowe

Do pobrania

Opis produktu

Podświetlane kolumny CUBE 120 BLACK to idealne rozwiązanie dla efektownej ekspozycji produktów podczas eventów  promocyjnych takich jak targi, pokazy, konferencje i lounch events.

Ekspozytory CUBE 120 BLACK wykonane są z czarnej plexi, dzięki czemu są wyjątkowo estetyczne i dlatego świetnie sprawdzą się na prestiżowych eventach promocyjnych.

UWAGA: W opcji oferujemy wynajem czarnych kolumn ekspozycyjnych CUBE 120 BLACK z przezroczystym kloszem

W celu zapewnienia najwyższej jakości mebli, wynajem postumentów ekspozycyjnych CUBE prowadzimy wyłącznie z naszym dowozem i odbiorem.

Specyfikacja

Specyfikacja

20
czarny, wielokolorowy
plastik
do wewnątrz
kolumny
120
40
40
  • wysokość 120 cm
  • opcjonalnie przezroczysty klosz + 40 zł

Wypożyczalnia mebli eventowych

Oferujemy wynajem mebli eventy firmowe oraz imprezy prywatne. Jesteśmy znani na rynku jako wiądąca wypożyczalnia krzeseł i stołów, mamy też fotele i sofy, mobilne bary podświetlane, namioty ogrodowe na wynajem oraz składany parkiet taneczny. Wynajem mebli prowadzimy z dowozem w całej Polsce; obsługujemy wszystkie główne miasta, w tym: Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Wrocław, Katowice, Kraków, Lublin i Rzeszów.

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Współpracując z nami
pomagasz potrzebującym!
Sprawdź jak wspólnie MOŻEMY POMÓC!
Czytaj więcej