przezroczyste-krzeslo-eventowe-weselne-victoria-wynajem-01
przezroczyste-krzeslo-eventowe-weselne-victoria-wynajem-01 krzesla-victoria-przezroczyste-eventowe-tvn-warszawa wynajem-krzesel-przezroczystych-victoria-clear-na-konferencje-pokazy-promocje przezroczyste-krzesla-konferencyjne-eventowe-victoria-wynajem-na-imprezy-firmowe wynajem-krzesel-przezroczystych-victoria-clear-na-ramowke-tvn-2019 krzesla-przezroczyste-victoria-na-uroczyste-gale-eventy-konferencje-eventmeble-warszawa wypozyczalnia-krzesel-przezroczystych-eventmeble-fabryka-trzciny-warszawa krzesla-przezroczyste-victoria-wynajem-na-ekskluzywne-imprezy-plenerowe-eventy-warszawa ekskluzywne-krzesla-przezroczyste-victoria-wynajem-na-wesele-rzucewo-puck wynajem-krzesla-weselne-przezroczyste-victoria-clear-wynajem-warszawa victoria-przezroczyste-krzesla-eventowe-lodz-warszawa krzesla-konferencyjne-przezroczyste-victoria-event-lexus-warszawa wynajem-ekskluzywnych-krzesel-transparentnych-arkady-kubickiego-warszawa krzesla-victoria-przezroczyste-eventowe-wynajem-warszawa wynajem-krzesla-bankietowe-przezroczyste-victoria-clear-wynajem-1
VICTORIA Clear to wysokiej klasy, przezroczyste krzesła eventowe typu ghost (transparentne), które łączą klasyczną elegancję ze szklaną przezroczystością materiału z którego są wykonane, umożliwiającą grę światłem. Cechą charakterystyczną tych krzeseł jest to, że wygląda ...Czytaj więcej

Krzesła VICTORIA CLEAR

9,00 zł netto 11,07 złbrutto
Okres wynajmu:

Główne cechy

Etykiety

Informacje dodatkowe

Do pobrania

Do pobrania MODEL 3D

Opis produktu

VICTORIA Clear to wysokiej klasy, przezroczyste krzesła eventowe typu ghost (transparentne), które łączą klasyczną elegancję ze szklaną przezroczystością materiału z którego są wykonane, umożliwiającą grę światłem. Cechą charakterystyczną tych krzeseł jest to, że wyglądają jak odlane ze szkła, chociaż w rzeczywistości wykonane są z poliwęglanu nowej generacji (wytrzymałego na obciążenia i odpornego na zarysowania). Krzesła VICTORIA prezentują się w sposób niezwykle efektowy, co widać na załączonych zdjęciach z imprez.

Wysmakowana forma krzeseł VICTORIA powoduje, że cieszą się one nieprzerwanie ogromnym  zainteresowaniem organizatorów prestiżowych gali i eventów firmowych oraz ekskluzywnych przyjęć weselnych.

Ze względu na konieczność zachowania doskonałego stanu, wynajem krzeseł przezroczystych VICTORIA Clear oferujemy zawsze z transportem na terenie Warszawy, mazowieckiego i całej Polski.

Specyfikacja

Specyfikacja

348
przezroczysty
poliwęglan
do wewnątrz
bankietowe, duża ilość, ekskluzywne, przezroczyste, stylowe, weselne
84
42
53
42
39
  • efektowne krzesła przezroczyste klasy EXCLUSIVE
  • niepowtarzalny design; efekt wykonania ze szkła
  • wygodne i wytrzymałe (maks. obciążenie 160 kg)
  • oryginalne krzesła transparentne firmy SIESTA
  • dostarczane na wózkach po 30 szt.
  • w opcji rozstawienie krzeseł 0,50 zł /szt. netto
  • najczęściej wynajmowane na prestiżowe gale, konferencje oraz ekskluzywne imprezy prywatne, także jako przezroczyste krzesła weselne 
  • podobne krzesła na rynku: krzesła Thalya KARTELL

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wynajem mebli eventy firmowe oraz imprezy prywatne. Jesteśmy znani na rynku jako wiądąca wypożyczalnia krzeseł i stołów, mamy też fotele i sofy, mobilne bary podświetlane, namioty ogrodowe na wynajem oraz składany parkiet taneczny. Wynajem mebli prowadzimy z dowozem w całej Polsce; obsługujemy wszystkie główne miasta, w tym: Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Wrocław, Katowice, Kraków, Lublin i Rzeszów.

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Współpracując z nami
pomagasz potrzebującym!
Sprawdź jak wspólnie MOŻEMY POMÓC!
Czytaj więcej