5-gwiazdkowa wypożyczalnia mebli Warszawa

  • EVENTMEBLE to 5-gwiazdkowa wypożyczalnia mebli eventowych oraz namiotów i wyposażenia na imprezy. Wysoka jakość naszych mebli oraz ich atrakcyjny design decydują o tym, że obsługujemy wynajem mebli głównie na prestiżowe eventy promocyjne (targi branżowe, pokazy mody), programy TV (np. TOP MODEL) oraz konferencje firmowe. Klientom indywidualnym wynajmujemy przede wszystkim eleganckie meble i namioty bankietowe na ekskluzywne imprezy rodzinne. 
  • W EVENTMEBLE posiadamy największy magazyn mebli eventowych w Polsce. Oferujemy wynajem krzeseł i stołów oraz sof i foteli w najbogatszym wyborze na rynku. Wypożyczamy profesjonalny parkiet taneczny oraz akcesoria eventowe, takie jak lustra charakteryzatorskie, szatnie mobilne, mównice, parawany, bary podświetlane, a nawet małe sceny na imprezy plenerowe. Wszystko to renomowanych producentów polskich i europejskich oraz wielu znanych marek.
  • Naszym klientom gwarantujemy atrakcyjne ceny wynajmu mebli eventowych i wyposażenia. Cena wypożyczenia podana w opisie produktu uzależniona jest od okresu wynajmu (od 1 do 7 dni), a także miejsca imprezy oraz uwarunkowań na miejscu montażu. Przy stałej współpracy lub przy większych zamówieniach oferujemy rabaty kwotowe lub upusty procentowe. Wynajem mebli eventowych o wysokiej jakości i w dobrej cenie jest naszą domeną juz od wielu lat.
  • Nasze biuro obsługi klientów cechuje sprawna obsługa zapytań i zamówień; szybko odpowiadamy na maile i udzielamy wyczerpujących informacji telefonicznych. Zamówienia na wynajem mebli realizujemy z maksymalną dbałością o szczegóły, aby uniknąć sytuacji nieprzewidzianych. Dlatego z nami nie musisz martwić się o to, czy meble na twoją imprezę będą dostarczone na czas i w komplecie. Szybko reagujemy również na sytuacje awaryjne (np. domówienia).
  • Oferujemy meble eventowe na wynajem z transportem i montażem. Nasi klienci mają nad tym pełną kontrolę; zawsze zapewniamy kontakt telefoniczny z ekipą techniczną realizującą dowóz mebli i ich montaż. Transport wypożyczonych mebli i namiotów na imprezy prowadzimy własnymi, nowymi samochodami dostawczymi i ciężarowymi (wszystkie z windą !). Montaże i demontaże mebli wykonujemy całodobowo; nasze ekipy pracują NON-STOP  24h / 7dni w tygodniu.
  • Biuro i magazyn EVENTMEBLE zlokalizowane są przy warszawskim węźle komunikacyjnym trasy S8 - Warszawa Zachód, więc skutecznie i sprawnie obsługujemy wynajem mebli eventowych w Warszawie i w całej Polsce. Naszą specjalnością jest wynajem mebli Warszawa i mazowieckie, ale obsługujemy również wszystkie inne rejony Polski, w tym Łódź, Poznań, Wrocław, Kraków, Lublin, Białystok, Toruń, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, a nawet Świnoujście. 
  • JESTEŚMY ZNANI na rynku jako wypożyczalnia niezawodna i o największym potencjale, która jest w stanie sprawnie obsłużyć nawet bardzo duże eventy. Posiadamy kilka doświadczonych ekip technicznych oraz profesjonalne wyposażenie logistyczne (np. specjalistyczne wózki transportowe do przewozu krzeseł i mebli). Dlatego działamy niezawodnie i sprawnie jak nikt inny - ZAPYTAJ  O  NAS  W  BRANŻY  albo  ODWIEDŹ  NAS.  Serdecznie zapraszamy! 

O NASNajwiększy wybór

Jako wiodąca wypożyczalnia mebli oferujemy meble eventowe oraz wyposażenie na imprezy w największym wyborze na rynku.

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!

Wysoka jakość

Doskonały stan mebli eventowych oraz akcesoriów na imprezy stał się naszym znakiem rozpoznawczym. Eventmeble to wysoka jakość!

ZAPYTAJ O NAS W BRANŻY!

Fachowy montaż

Nie ma to jak montaż wykonywany przez specjalistów. Nasze meble eventowe montujemy fachowo, bezpiecznie i z wyobraźnią.

POZNAJ NAS BLIŻEJ!

15 lat doświadczenia

Nic nie zastąpi wiedzy zdobytej dzięki doświadczeniu. Dlatego możliwe zagrożenia eliminujemy już przy zamawianiu wynajmu.

MOŻESZ NAM ZAUFAĆ!

Własny transport

Naszymi nowymi samochodami dostawczymi pewnie realizujemy transport wynajmowanych mebli w każde miejsce w Polsce.

Z NAMI NIE RYZYKUJESZ!

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł, foteli, puf i sof. Wypożyczamy składany parkiet taneczny oraz podłogi plenerowe. W ofercie mamy namioty eventowe z podłogą oraz meble ogrodowe. Meble i wyposażenie na eventy wynajmujemy z transportem w całej Polsce (mazowieckie, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, itd.).

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.