W EVENTMEBLE oferujemy wynajem wysokiej jakości mebli eventowych i wyposażenia na imprezy. Posiadamy największy magazyn mebli eventowych w Polsce oraz najbogatszy ich wybór na rynku. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz upusty przy stałej współpracy.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami oraz do złożenia zapytania o wynajem mebli eventowych i wyposażenia na imprezę. Chętnie udzielimy wszelkich informacji o naszej ofercie oraz doradzimy wybór najlepszego rozwiązania. Jako wypożyczalnia mebli obsługujemy Warszawę, mazowieckie oraz teren całej Polski, w tym największe miasta jak Gdańsk, Gdynia, Łódź, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań, Szczecin, Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Białystok, Suwałki, Siedlce, Lublin, Kielce, Rzeszów, Nowy Sącz, itd.

Wynajem wysokiej jakości mebli eventowych to nasza specjalność - jesteśmy z tego znani na rynku!  Serdecznie zapraszamy!

 


Dane kontaktowe:

EVENTMEBLE - wypożyczalnia mebli  eventowych

BIURO i  MAGAZYN:
Ul. Poznańska 94, 05-850 Jawczyce

605-680-450
605-870-060
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


tel. interwencyjny:  605-860-530


Godziny pracy:
 
 
biuro:  pon. - pt.  9:00 – 17:00

magazyn:  pon. - pt.  7:00 – 17:00

montaże / demontaże:  non stop - 24/7

 

UWAGA:  dla zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego prowadzimy na bieżąco dezynfekcję wypożyczanych mebli i wyposażenia, a na życzenie oferujemy profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń i powierzchni eventowych poprzez ozonowanie.


Formularz kontaktowy:

Uzupełnij
Podaj prawidłowy adres
Proszę podać same cyfry
Nieprawidłowe dane
Musisz wyrazić zgodę.
Otrzymasz kopię przesyłanych danych na Twój e-mail.

Znajdź nas na mapie

 

Działamy solidnie i z wyobraźnią.

Koniecznie sprawdź nas i przekonaj się, jak wysoką jakość oferujemy!

Wynajem mebli eventowych prowadzimy na terenie całego kraju.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł, foteli, puf i sof. Wypożyczamy składany parkiet taneczny oraz podłogi plenerowe. W ofercie mamy namioty eventowe z podłogą oraz meble ogrodowe. Meble i wyposażenie na eventy wynajmujemy z transportem w całej Polsce (mazowieckie, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, itd.).

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.