scena-4x6m-zadaszona-namiotem-v2-wynajem-pkp
scena-4x6m-zadaszona-namiotem-v2-wynajem-pkp namiot_v2_4x6_wynajem_warszawa_2 namiot_v2_4x6_lezaki_wynajem_warszawa_1 namiot-wystawowy-v2-4x6-wynajem-warszawa-1 namioty-eventowe-v2-6x4m-polaczone-do-wymiaru-6x8m-wynajem-magdalenka namioty-eventowe-v2-6x4m-polaczone-6x8m-wynajem-magdalenka
Proponujemy wynajem namiotów eventowych V2, które są najlepiej wykonanymi namiotami ekspresowymi (szybkorozkładalnymi) dostępnymi na rynku. Wystarczy tylko chwilę porzyjrzeć się namiotom V2, a od razu widać, że różnią się one znacznie od innych namiotów tego typu; są potężniej ...Czytaj więcej

Namioty V2 4x6m EXCLUSIVE

995,00 zł netto 1 223,85 złbrutto
Okres wynajmu:

Główne cechy

Etykiety

Informacje dodatkowe

Do pobrania

Opis produktu

Proponujemy wynajem namiotów eventowych V2, które są najlepiej wykonanymi namiotami ekspresowymi (szybkorozkładalnymi) dostępnymi na rynku. Wystarczy tylko chwilę porzyjrzeć się namiotom V2, a od razu widać, że różnią się one znacznie od innych namiotów tego typu; są potężniejsze i jednocześnie dużo bardziej eleganckie.

Namioty eventowe V2 4x6m posiadają niezwykle sztywną i solidną konstrukcję aluminiową z podwójnie wzmocnionych profili. Dach namiotu jest napinany dwoma teleskopowymi masztami, więc jego poszycie jest napięte nie tylko na bokach, ale i na dachu (nie łopoce na wietrze). Namioty V2 charakteryzuje duża wysokość od podłoża do krawędzi dachu, która w namiocie 4 x 6m wynosi aż 2,50 m (wysokość robocza wewnątrz wynosi 2,53 m, a całkowita 4,18 m w szczycie dachu). Jest to najwyższy namiot eventowy spośród wszystkich namiotów szybkorozkładalnych (ekspresowych) dostępnych do wynajmu. 

WAŻNE: Podczas montażu ściany namiotu są mocowane po bokach poprzez wsunięcie ich trwale w nogi namiotu. Dlatego nie ma możliwości pozostawienia ścian uchylonych (z jednej lub z obydu stron). Aby uzyskać wejście do namiotu należy zamówić ścianę z drzwiami na suwak lub całkowicie zdjąć ścianę na której ma być wejście.

Montaż namiotów eventowych V2 na miękkim podłożu (np. na trawie) odbywa się przy pomocy szpil mocujacych nogi do podłoża. Przy montażu namiotów na utwardzonym podłożu (asfalt, kostka, itp.) nogi namiotu są unieruchamiane obciążnikami stalowymi (maks. 180 kg na jedną nogę), których ilość zależy od prognozowanych warunków pogodowych.

Sztywna konstrukcja namiotów eventowych V2 oraz profesjonalny, solidny montaż gwarantuje ich wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, z którymi nie radzą sobie standardowe namioty ekspresowe. 

Wynajem namiotów eventowych V2 4x6m prowadzimy tylko i wyłącznie z transportem i montażem. Nie wydajemy namiotów do samodzielnego montażu. Dzięki temu wszystkie nasze namioty są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym.

Jako wypożyczalnia namiotów i mebli eventowych obsługujemy głównie imprezy organizowane w Warszawie i województwie mazowieckim. Przy większych zamówieniach wynajem oferujemy także na terenie całej Polski.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Specyfikacja

Specyfikacja

5
biały
aluminium, poliester, PCV
na zewnątrz
na zewnątrz, V2
wewnątrz 253
400
600
  • wysokiej jakości namiot eventowy klasy EXCLUSIVE
  • masywna, aluminiowa, super mocna konstrukcja
  • pneumatyczne podnoszone nóg o przekroju 12 cm
  • wodoodporne i wiatroszczelne poszycie PCV lub poliestrowe z filtrem UV (dach + 3 ściany pełne); ściany wsuwane w nogi
  • za dopłatą: ściany przezroczyste, ściany z wejściem rozpinanym, oświetlenie LED, ogrzewanie namiotu
  • w opcji podłoga drewniana H-PRO w cenie 20 zł/m2
  • ekskluzywny namiot eventowy na wynajem na prestiżowe imprezy plenerowe
  • montaż i demontaż namiotu w cenie wynajmu
  • wynajem namiotu zawsze z naszym montażem; nie wypożyczamy namiotów z odbiorem własnym klienta
  • transport namiotu na miejsce imprezy stanowi koszt dodatkowy wyceniany indywidualnie

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł, foteli, puf i sof. Wypożyczamy składany parkiet taneczny oraz podłogi plenerowe. W ofercie mamy namioty eventowe z podłogą oraz meble ogrodowe. Meble i wyposażenie na eventy wynajmujemy z transportem w całej Polsce (mazowieckie, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, itd.).

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.