wynajem-namiotow-3x3m-z-podloga-piknik-szwedzki-plac-zamkowy-eventmeble-warszawa
wynajem-namiotow-3x3m-z-podloga-piknik-szwedzki-plac-zamkowy-eventmeble-warszawa namiot-eventowy-biale-3x3m-z-podloga-prestige-piknik-radia-zet-warszawa namiot-bankietowy-z-wysonami-bialy-v3-3x3-warszawa namioty-eventowe-biale-3x3m-z-podloga-piknik-szwedzki-zamek-krolewski-wynajem-eventmeble-warszawa polaczone-namioty-3x3-wynajem-warszawa namioty-eventowe-z-podloga-zadaszenie-przejscia-wynajem-eventmeble-warszawa namiot-eventowy-wystawowy-v3-3x3-wypozyczalnia-warszawa polaczone-namioty-3x3-sluzewiec-wynajem-warszawa namioty-eventowe-3x3-wynajem-wypozyczalnia-warszawa namioty-eventowe-3x3-wynajem-warszawa namiot-imprezowy-v3-3x3-polaczone-wynajem namiot-eventowy-bialy-v3-3x3-wypozyczalnia-warszawa-wynajem namiot-eventowy-wystawowy-v3-3x3-wypozyczalnia-forteca-warszawa namioty-eventowe-imprezowe-v3-3x3-wypozyczalnia-warszawa namioty-polaczone-v3-3x45-3x3-wynajem-namiotow-warszawa namioty-v3-polaczone-wynajem-namiotow-imprezowych-warszawa-1
Namioty eventowe V3 to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań na imprezę plenerową, galę czy event firmowy. Prowadzimy wynajem namiotów V3 w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Wyposażenie namiotu V3 obejmuje 3 ściany boczne. Dzięki poliestrowemu poszyciu zadaszenie ...Czytaj więcej

Namioty V3 3x3m PRESTIGE

425,00 zł netto 522,75 złbrutto
Okres wynajmu:

Główne cechy

Etykiety

Informacje dodatkowe

Do pobrania

Opis produktu

Namioty eventowe V3 to jedno z najbardziej uniwersalnych rozwiązań na imprezę plenerową, galę czy event firmowy.

Prowadzimy wynajem namiotów V3 w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Wyposażenie namiotu V3 obejmuje 3 ściany boczne. Dzięki poliestrowemu poszyciu zadaszenie jest w pełni woodporne. Aluminiowa konstrukcja wzmocniona żeliwymi obciążkami bądź przytwierdzona do podłogi zapewni optymalną stabilność. W przypadku montażu na miękkim podłożu tj. trawa namioty są przytwierdzane śledziami i pasami.

Namioty są przystosowane do łączenia ich ze sobą w ciągi handlowe lub wystawiennicze. W celu zapewnienia nieprzemakalności stosujemy rynny, co uniemożliwia przedostanie się wody do środka.

Namioty imprezowe V3 na wynajem dowozimy własnym transportem. Cena obejmuje także montaż i demontaż w standardowych godzinach pracy.

Specyfikacja

Specyfikacja

20
biały, czarny
aluminium, poliester
na zewnątrz
na zewnątrz, V3
195-215
300
300
 • wysokiej jakości namiot imprezowy klasy PRESTIGE
 • wzmocniona, aluminiowa konstrukcja 
 • wodoodporne poszycie poliestrowe z filtrem UV (dach + 3 ściany pełne mocowane do konstrukcji)
 • szczelne łączenie ścian w narożnikach - brak szpar (solidne rzepy na całej wysokości ściany namiotu)
 • dostępne 2 wersje kolorystyczne: biały i czarny
 • za dopłatą: ściany przezroczyste, drapowane wysłony nóg, podsufitka, oświetlenie, obciążniki
 • w opcji podłoga drewniana w cenie 20 zł/m2
 • oryginalny namiot francuskiej firmy VITABRI
 • montaż i demontaż namiotu w cenie wynajmu
 • wypożyczenie namiotu jedynie z naszym montażem; brak możliwości odbioru własnego
 • transport namiotu na miejsce imprezy stanowi koszt dodatkowy wyceniany indywidualnie

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł, foteli, puf i sof. Wypożyczamy składany parkiet taneczny oraz podłogi plenerowe. W ofercie mamy namioty eventowe z podłogą oraz meble ogrodowe. Meble i wyposażenie na eventy wynajmujemy z transportem w całej Polsce (mazowieckie, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, itd.).

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.