slupek-odgradzajacy-z-tasma-2m-wynajem-eventmeble-warszawa
slupek-odgradzajacy-z-tasma-2m-wynajem-eventmeble-warszawa wynajem-slupkow-z-tasma-warszawa-eventmeble
W Eventmeble oferujemy wynajem słupków odgradzających z taśmą. PLANO to srebrne słupki odgradzające z automatem zwijającym taśmę służące do wygradzania powierzchni eventowych, w tym do wytyczania stref ograniczonego dostępu. Zwijana taśma tekstylna o długości 2,2 m (ręcznie wy ...Czytaj więcej

Słupki odgradzające PLANO z taśmą 2,2m

33,00 zł netto 40,59 złbrutto
Okres wynajmu:

Główne cechy

Etykiety

Informacje dodatkowe

Do pobrania

Opis produktu

W Eventmeble oferujemy wynajem słupków odgradzających z taśmą. PLANO to srebrne słupki odgradzające z automatem zwijającym taśmę służące do wygradzania powierzchni eventowych, w tym do wytyczania stref ograniczonego dostępu. Zwijana taśma tekstylna o długości 2,2 m (ręcznie wyciągana ze słupka) umożliwia łatwą i szybką aranżację ciągów komunikacyjnych, a także szybką ich zmianę w razie potrzeby. Jest to możliwe dzięki kilku gniazdom do mocowania taśmy umieszczonym pod różnym kątem na głowicy kazdego słupka. 

Wynajem słupków odgradzajacych PLANO z czerwoną taśmą oferujemy wyłącznie z naszym dowozem na terenie Warszawy i całej Polski.

Specyfikacja

Specyfikacja

50
czerwony
stal chromowana
do wewnątrz
91
33
220
7,5
  • eleganckie i praktyczne słupki odgradzające z taśmą
  • czerwona taśma z płynną regulacją długości do 2,2 m
  • wbudowany automat zwijajacy taśme do słupka
  • wykonanie ze stali chromowanej w kolorze srebrnym
  • wbudowane obciążenie o wadze 7 kg zapewnia dużą stabilność słupków

WAŻNE: wynajem słupków odgradzajacych z taśmą realizujemy wyłącznie z dowozem (dla zachowania dobrego stanu słupków nie wydajemy ich do samodzielnego transprtu).

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł, foteli, puf i sof. Wypożyczamy składany parkiet taneczny oraz podłogi plenerowe. W ofercie mamy namioty eventowe z podłogą oraz meble ogrodowe. Meble i wyposażenie na eventy wynajmujemy z transportem w całej Polsce (mazowieckie, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, itd.).

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.