Poniżej przedstawiamy zdjęcia z naszych realizacji. Jak widzicie wynajem mebli eventowych prowadzimy dla największych organizatorów wydarzeń promocyjnych oraz integracyjnych działających na rynku polskim. Naszymi klientami są np. wszystkie główne stacje telewizyjne: TVN, POLSAT i TVP. Wysoka jakość oferowanych mebli eventowych na wynajem oraz ich ogromny asortyment gwarantuje swobodę wyboru i sprawia, że współpracuje się z nami komfortowo i bezpiecznie. Obsługujemy większość eventów znanych wszystkim z mediów. Kilka ciekawych realizacji prezentujemy na zdjęciach poniżej.

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

5-gwiazdkowa wypożyczalnia czyli wynajem mebli eventowych na prestiżowe gale, imprezy firmowe i uroczystości rodzinne. Meble na targi, pokazy mody, meble na scenę oraz do studia TV. Wiodąca wypożyczalnia mebli konferencyjnych i bankietowych. Wynajem mebli z transportem w całej Polsce; Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Toruń, Olsztyn, Białystok, Wrocław, Opole, Katowice, Kraków, Lublin, Rzeszów, itd.

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Współpracując z nami
pomagasz potrzebującym!
Sprawdź jak wspólnie MOŻEMY POMÓC!
Czytaj więcej