Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z naszych realizacji. Staraliśmy się wybrać zdjęcia pokazujące różne obszary naszej działalności, a więc: wynajem mebli eventowych (w tym głównie krzesła, siedziska tapicerowane oraz stoły i stoliki), wynajem namiotów imprezowych, wynajem parkietu tanecznego, wynajem barów i recepcji oraz meble podświetlane.
Mamy nadzieję, że zaprezentowane zdjęcia przekonają do współpracy z nami nawet tych, którzy do tej pory z jakichś powodów byli jeszcze niezdecydowani.

Serdecznie zachecamy do kontaktu

 

UWAGA: Wszystkie prezentowane zdjęcia zostały wykonane przez nas i są naszą własnością. Ich kopiowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie jest zabronione.


WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł, foteli, puf i sof. Wypożyczamy składany parkiet taneczny oraz podłogi plenerowe. W ofercie mamy namioty eventowe z podłogą oraz meble ogrodowe. Meble i wyposażenie na eventy wynajmujemy z transportem w całej Polsce (mazowieckie, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, itd.).

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.