nagrzewnice-promienniki-podczerwieni-hefa-wynajem-na-imprezy-eventy-warszawa
nagrzewnice-promienniki-podczerwieni-hefa-wynajem-na-imprezy-eventy-warszawa nagrzewnice-tarasowe-promienniki-ciepla-hefa-wynajem
HEFA to super nowoczesne, eleganckie nagrzewnice elektryczne, które wykorzystują promienie podczerwieni ogrzewające organizmy żywe, a nie przedmioty. Charakteryzuje je bardzo wysoka konwersja energii elektrycznej na cieplne fale podczerwieni, która wynosi aż 96%. Dzięki temu nagrzewnice HEFA ...Czytaj więcej

Nagrzewnice kolumnowe HEFA

175,00 zł netto 215,25 złbrutto
Okres wynajmu:

Główne cechy

Etykiety

Informacje dodatkowe

Do pobrania

Opis produktu

HEFA to super nowoczesne, eleganckie nagrzewnice elektryczne, które wykorzystują promienie podczerwieni ogrzewające organizmy żywe, a nie przedmioty. Charakteryzuje je bardzo wysoka konwersja energii elektrycznej na cieplne fale podczerwieni, która wynosi aż 96%. Dzięki temu nagrzewnice HEFA są bardzo efektywne; skutecznie ogrzewają na przestrzeni nawet 30m2 i dlatego doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju zastosowaniach eventowych.

Nagrzewnice HEFA skutecznie ogrzewają w ogrodach, na tarasach, w ogródkach restauracyjnych czy w namiotach imprezowych, pod którymi odbywają się imprezy okolicznościowe. Elementy grzejne tych urządzeń wykonane z włókna węglowego (Carbon Tube) nagrzewają się do maksimum już w 3 minuty i oprócz ciepła emitują również słabe światło.
Obudowa nagrzewnic HEFA wykonana jest z odpornej na uszkodzenia stali młotkowanej. Zarówno kratka chroniąca element grzewczy, jak i sama obudowa promiennika nie nagrzewają się do wysokiej temperatury, co czyni te nagrzewnice bezpiecznymi szczególnie dla dzieci i przebywających w pobliżu zwierząt. Nagrzewnice posiadają wmontowane w podstawie kółka, które wraz z uchwytem znajdującym się na tylnej ściance promiennika ułatwiają jego przemieszczanie.

Nagrzewnice tarasowe HEFA posiadają nie tylko wysokowydajne elementy grzewcze, ale również optymalizację wydajności. Wbudowany czujnik PIR powoduje wyłączenie urządzenia jeśli nie wyczuje ruchu w promieniu 4 m przez 4 minuty. 

Wynajem nagrzewnic / promienników ciepła HEFA prowadzimy wyłącznie z naszym dowozem.

Specyfikacja

Specyfikacja

10
152
26
50
21,5
  • elegancki promiennik podczerwieni
  • wysoka odporność na warunki atmosferyczne - IP55
  • sensor ruchu PIR (brak ruchu powoduje wyłaczenie urządzenia)
  • nie nagrzewająca się obudowa - nie występuje ryzyko poparzenia
  • ciepłe światło promiennika grzewczego tworzy przyjemną atmosferę
  • na wyposażeniu pilot sterujący

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł, foteli, puf i sof. Wypożyczamy składany parkiet taneczny oraz podłogi plenerowe. W ofercie mamy namioty eventowe z podłogą oraz meble ogrodowe. Meble i wyposażenie na eventy wynajmujemy z transportem w całej Polsce (mazowieckie, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, itd.).

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.