wynajem-mebli-eventowych-wypozyczalnia-bary-oblique-1
wynajem-mebli-eventowych-wypozyczalnia-bary-oblique-1 bary-mobilne-oblique-pedrali-wynajem-02 bary-mobilne-oblique-pedrali-wynajem-03 recepcja-z-dwoch-polaczonych-barow-oblique-pedrali-wynajem-eventmeble
OBLIQUE to profesjonalne, mobilne bary podświetlane włoskiej firmy PEDRALI, których wynajem prowadzimy na prestiżowe eventy promocyjne i mediowe. Bary OBLIQUE charakteryzują się pochylonym frontem, co tworzy bardzo ciekawy efekt wizualny i stwarza możliwość nieograniczonego brandingu. Bar ...Czytaj więcej

Bary OBLIQUE

280,00 zł netto 344,40 złbrutto
Okres wynajmu:

Główne cechy

Etykiety

Informacje dodatkowe

Do pobrania

Opis produktu

OBLIQUE to profesjonalne, mobilne bary podświetlane włoskiej firmy PEDRALI, których wynajem prowadzimy na prestiżowe eventy promocyjne i mediowe.

Bary OBLIQUE charakteryzują się pochylonym frontem, co tworzy bardzo ciekawy efekt wizualny i stwarza możliwość nieograniczonego brandingu.

Bary podświetlane OBLIQUE łatwo można łączyć ze sobą tworząc dowolnie długi, efektowny bar eventowy, który zazwyczaj stanowi jeden z centralnych punktów imprezy.

Wynajem barów OBLIQUE prowadzimy wyłącznie z naszym transportem i montażem.

Specyfikacja

Specyfikacja

10
biały
polietylen
do wewnątrz, na zewnątrz
barowe
110
140
90
  • oryginalny bar firmy PEDRALI
  • białe podświetl. (kabel 1,5m)
  • 1 półka dolna na napoje

Eventmeble

Naszą domeną jest wynajem mebli eventowych wysokiej jakości. Jako dominująca na rynku wypożyczalnia mebli wynajem prowadzimy z dowozem na terenie całego kraju. Obsługujemy takie miasta jak Warszawa i mazowieckie, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów, Lublin, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Sopot, itd.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 165
05-850 Ożarów Mazowiecki

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

22 722 17 42
605 680 450
605 140 790
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Współpracując z nami
pomagasz potrzebującym!
Sprawdź jak wspólnie MOŻEMY POMÓC!
Czytaj więcej