stojak-na-ulotki-potykacz-zetka-wynajem-warszawa-1
stojak-na-ulotki-potykacz-zetka-wynajem-warszawa-1 stojak-na-ulotki-potykacz-zetka-wynajem-warszawa-2
ZETKA to efektowne, przezroczyste stojaki z pleksi przeznaczone do prezentacji kart informacyjnych formatu A3 i A4 (np. opisów produktów, kart katalogowych itp). Zostały one tak skonstruowane aby prezentowany tekst był na odpowiedniej wysokości dla osoby dorosłej i znajdował się pod odpowied ...Czytaj więcej

Stojaki ZETKA

60,00 zł netto 73,80 złbrutto
Okres wynajmu:

Główne cechy

Etykiety

Informacje dodatkowe

Do pobrania

Opis produktu

ZETKA to efektowne, przezroczyste stojaki z pleksi przeznaczone do prezentacji kart informacyjnych formatu A3 i A4 (np. opisów produktów, kart katalogowych itp). Zostały one tak skonstruowane aby prezentowany tekst był na odpowiedniej wysokości dla osoby dorosłej i znajdował się pod odpowiednim kątem. Kartę informacyjną wystarczy wsunąć w kieszeń pulpitu i stojak ustawić w pobliżu prezentowanego produktu. Informacja o produkcie będzie wtedy przedstawiona w odpowiednio eleganckiej oprawie i czytelna.

Wynajem potykaczy ZETKA prowidzimy wyłącznie z własnym transportem.

Specyfikacja

Specyfikacja

4
przezroczysty
pleksi
do wewnątrz
120
30
46
  • Stojak z pleksi na ulotki A3 / A4
  • Wymiary blatu: 42 x 30 cm

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł, foteli, puf i sof. Wypożyczamy składany parkiet taneczny oraz podłogi plenerowe. W ofercie mamy namioty eventowe z podłogą oraz meble ogrodowe. Meble i wyposażenie na eventy wynajmujemy z transportem w całej Polsce (mazowieckie, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, itd.).

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.