stolik-lily-myyour-wynajem-eventmeble-warszawa
stolik-lily-myyour-wynajem-eventmeble-warszawa stolik-podswietlany-lily-myyour-wynajem-eventmeble stoliki-podswietlane-lily-myyour-wynajem-warszawa stoliki-podswietlane-lily-myyour-wynajem-03
LILY to podświetlane stoliki eventowe z podłużnym, owalnym blatem. Efektowny design dacyduje o zastosowaniu stolików LILY głównie na prestiżowych eventach promocyjnych i modiowych. Jego zastosowanie skutecznie uatrakcyjnia najbardziej wyszukane aranżacje eventowe. Efekt jest zawsze pior ...Czytaj więcej

Stoliki LILY

125,00 zł netto 153,75 złbrutto
Okres wynajmu:

Główne cechy

Etykiety

Informacje dodatkowe

Do pobrania

Opis produktu

LILY to podświetlane stoliki eventowe z podłużnym, owalnym blatem. Efektowny design dacyduje o zastosowaniu stolików LILY głównie na prestiżowych eventach promocyjnych i modiowych. Jego zastosowanie skutecznie uatrakcyjnia najbardziej wyszukane aranżacje eventowe. Efekt jest zawsze piorunujący!

Dla zapewnienia idealnego stanu technicznego i wizualnego wynajem stolików podświetlanych LILY prowadzimy wyłącznie z naszym transportem.

Specyfikacja

Specyfikacja

10
biały, wielokolorowy
polietylen
do wewnątrz, na zewnątrz
podświetlane
41
55
110
  • nowoczesny, niepowtarzalny design
  • podświetlenie LED 16 kolorów
  • oryginalny stolik podświetlany włoskiej firmy SLIDE

Eventmeble

Naszą domeną jest wynajem mebli eventowych wysokiej jakości. Jako dominująca na rynku wypożyczalnia mebli wynajem prowadzimy z dowozem na terenie całego kraju. Obsługujemy takie miasta jak Warszawa i mazowieckie, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Rzeszów, Lublin, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Sopot, itd.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 165
05-850 Ożarów Mazowiecki

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

22 722 17 42
605 680 450
605 140 790
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Współpracując z nami
pomagasz potrzebującym!
Sprawdź jak wspólnie MOŻEMY POMÓC!
Czytaj więcej