wynajem-parasoli-grzewczych-stella-wypoyczalnia-nagrzewnic-warszawa
wynajem-parasoli-grzewczych-stella-wypoyczalnia-nagrzewnic-warszawa parasol-grzewczy-grzybek-gazowy-eventowy-stella-wynajem-na-imprezy parasole-grzewcze-wynajem-warszawa wypozyczenie-parasoli-grzewczych-gazowych-grzybkow-stella-eventmeble-warszawa
Do ogrzewania przestrzeni imprezowych oferujemy wynajem wysokiej jakości parasoli grzewczych STELLA INOX. Stella to eleganckie ogrzewacze ogrodowe przeznaczone do stosowania na zewnątrz. Ich obudowa i podstawa wykonane są z niezwykle efektownej stali nierdzewnej INOX. W tym modelu widoczny pozost ...Czytaj więcej

Parasole grzewcze STELLA INOX

235,00 zł netto 289,05 złbrutto
Okres wynajmu:

Główne cechy

Etykiety

Informacje dodatkowe

Do pobrania

Opis produktu

Do ogrzewania przestrzeni imprezowych oferujemy wynajem wysokiej jakości parasoli grzewczych STELLA INOX. Stella to eleganckie ogrzewacze ogrodowe przeznaczone do stosowania na zewnątrz. Ich obudowa i podstawa wykonane są z niezwykle efektownej stali nierdzewnej INOX. W tym modelu widoczny pozostaje wysoki płomień z palnika gazowego. który dodatkowo zabezpieczony jest ozdobną siatką. Daje to nastrojowe światło i miłe, bezpieczne ciepło w promieniu do 2,5 m. 

Parasole grzewcze STELLA sprawdzają sie doskonale przy ogrzewaniu przestrzeni na prestiżowych eventach oraz imprezach w ogrodzie. Ze względu na niższą wysokość (183 cm) niż parasole grzewcze FLAME (235 cm), często wynajmowane są do ogrzewania namiotów imprezowych oraz eventowych hal namiotowych.

Wypożyczenie parasoli grzewczych, gazowych STELLA ofarujemy wyłącznie z naszym montażem i transportem.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Specyfikacja

Specyfikacja

64
183
57
  • elegancki parasol grzewczy z ogniem w szklanej tubie
  • wysoka efektywność grzewcza (do 11 kW)
  • skuteczne ogrzewanie w promieniu do 2,5m
  • 8-10 godzin grzania na jednej butli gazowej
  • łatwa obsługa (proste włączanie/wyłączanie)
  • wbudowany czujnik ruchu odcinający gaz przy poruszeniu lub przechyleniu parasola grzewczego
  • w zestawie butla z gazem 11 kg 
  • butla z gazem 11 kg i podłączeniem w cenie wynajmu
  • cena dodatkowej butli z gazem - 100 zł netto

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł, foteli, puf i sof. Wypożyczamy składany parkiet taneczny oraz podłogi plenerowe. W ofercie mamy namioty eventowe z podłogą oraz meble ogrodowe. Meble i wyposażenie na eventy wynajmujemy z transportem w całej Polsce (mazowieckie, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, itd.).

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.