podloga-taneczna-plenerowa-basic-grey-wynajem
podloga-taneczna-plenerowa-basic-grey-wynajem plenerowa-podoga-taneczna-pro-wynajem-eventmeble-warszawa wynajem-podlogi-tanecznej-pro-na-imprezy-plenerowe-wesele-wypozyczalnia-eventmeble-warszawa wynajem-podogi-tanecznej-pro-plenerowej-eventmeble-warszawa podoga-taneczna-pro-na-imprezy-plenerowe-wesele-wynajem-eventmeble-warszawa-mazowieckie taneczna-podloga-plenerowa-s-pro-na-wynajem_214752689
Oferujemy wynajem podłogi plenerowej BASIC składanej z paneli drewnianych 2x1m (wykonanych ze sklejki z drewna brzozy bałtyckiej) pokrytych warstwą fenolową z delikatnym odciskiem siatki. Podłoga plenerowa BASIC to idealne rozwiązanie na imprezy organizowane w plenerze - jest odporn ...Czytaj więcej

Podłoga plenerowa BASIC GREY

25,00 zł netto 30,75 złbrutto
Okres wynajmu:

Główne cechy

Etykiety

Informacje dodatkowe

Do pobrania

Opis produktu

Oferujemy wynajem podłogi plenerowej BASIC składanej z paneli drewnianych 2x1m (wykonanych ze sklejki z drewna brzozy bałtyckiej) pokrytych warstwą fenolową z delikatnym odciskiem siatki. Podłoga plenerowa BASIC to idealne rozwiązanie na imprezy organizowane w plenerze - jest odporna na czynniki atmosferyczne, w tym na deszcz i słońce. 

Podłoga plenerowa BASIC posiada drewnianą konstrukcję nośną, a jej płyty są łączone za pomocą wkrętów. Taki sposób montażu powoduje, że płyty parkietu nie rozjeżdżają się nawet podczas intensywnego użytkowania) oraz zapewnia mu odpowiednią sztywność przy montażu na miękkim podłożu. 

Podłoga plenerowa BASIC może być montowana na zewnątrz budynków na takim podłożu jak trawa, kostka, asfalt, itp. 

Wynajem podłogi plenerowej BASIC prowadzimy w Warszawie, województwie mazowieckim, a przy większych zamówieniach również i na terenie całego kraju. Montaż wliczony jest w cenę wynajmu, a transport stanowi koszt dodatkowy wyceniany indywidualnie.

Specyfikacja

Specyfikacja

1000
ciemnoszary
drewno
na zewnątrz
drewniane, taneczne
5,5
100
200
  • podłoga plenerowa z paneli drewnianych 2x1m
  • mała wysokość ppodłogi - jedynie 5,5cm
  • kolor ciemnoszary
  • do stosowania na zewnątrz jako eventowa podłoga plenerowa
  • podłoga montowana bez obwiedni 
  • cena wynajmu BASIC dotyczy 1 m2 i obejmuje montaż oraz demontaż

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł, foteli, puf i sof. Wypożyczamy składany parkiet taneczny oraz podłogi plenerowe. W ofercie mamy namioty eventowe z podłogą oraz meble ogrodowe. Meble i wyposażenie na eventy wynajmujemy z transportem w całej Polsce (mazowieckie, Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, itd.).

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.