sortuj:

Covid-19

W odpowiedzi na coraz częstsze zapytania wprowadzamy wynajem bezdotykowych stacji do dezynfekcji rąk oraz usługi dezynfekcji pomieszczeń, które pomogą organizatorom imprez na spełnienie zaostrzonych wymagań sanitarnych związanych z przeciwdziałaniem COVID-19. W tym zakresie oferujemy wynajem profesjonalnych, bezdotykowych stacji odkażania rąk, meble i wyposażenie pomagające bezpiecznie i z zachowaniem wymogów sanitarnych zorganizować przestrzeń eventową, jak również prowadzimy profesjonalną dezynfekcję pomieszczeń i lokali eventowych poprzez ozonowanie i zamgławianie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

WYPOŻYCZALNIA MEBLI EVENTOWYCH

Oferujemy wysokiej jakości meble eventowe na wynajem na prestiżowe imprezy. Naszą główną domeną jest wynajem krzeseł eventowych i mebli tapicerowanych. Zapewniamy meble na pokazy mody, uroczyste gale i konferencje, eventy promocyjne, a także meble na scenę i do studia TV. Na rynku jesteśmy znani z wysokiej jakości, atrakcyjnych cen i niezawodności. Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Meble wynajmujemy wraz z transportem w całej Polsce. Obsługujemy takie miasta jak Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Kraków.

EVENTMEBLE
Ul. Poznańska 94
05-850 Jawczyce k. Warszawy

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

605 680 450
605 870 060

Biuro czynne
pn-pt 9:00-17:00

Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.
Lista zapytania jest pusta, dodaj pozycje do zapytania przeglądając katalog produktów.